>yağmurun sesine bak…

>

“rüyalar” yazısını dun gece gec saatte koydum. dun butun gun bu ruyalar yuzunden kendimi kotu hissederek leyla gibi dolasmistim. yazmak iyi geldi.

bugun de acar acmaz sayfada bu tuhaf ve karanlık şeyleri bulmayasınız diye hava durumuna munasip bir resim ve şarkı sectim..

ne guzel yagdi sabahtan beri.. ofise gelen herkes semsiyelerini salonda birbirinin yanina koymus, kediler gibi birbirlerine sokulmus duruyorlar :)

şemsiyeleri yarasaya benzeten yazar kimdi?

http://stat.radioblogclub.com/radio.blog/skins/mini/player.swf

Advertisements

3 thoughts on “>yağmurun sesine bak…

  1. >Sevgili Neo,Of, sonunda geldim bilgisayarın başına.Neyse, bugünkü tantana yoluna girdi sonunda.Gündüz acele yazıya gözatarken şarkıyı dinlememiştim. Şimdi dinledim, bu yorum çok hoşuma gitti.benim kulağımdaki ses Karaböcek kardeşlerden birisininki; Neşe mi, Gülden mi, acaba?

  2. >merhaba, alakasız olacak ama dayanamadım. karaböcek’lerden neşe’dir efendim kulağınızdaki ses. hatta “bir öptüm bir öptüm bir daha öptüm/kimseler görmedi öpüştüğümüzü/yağmurdan başka/iki gözümmmmmm çıksın” diye de devamı vardır :))yağmurların içinizdeki hüznü yıkamış olduğu ümidiyle neolitik hanım, sevgiler.

  3. >yaa tuhaftır ama ben o kızların sesini beğenirim. kendimi tutamam, beğenirim. öyle bazı heceleri eze eze, sonra ayazda, bir buzdağında köşeyi dnerler gibi, bayılıyorum. keşke o şarkıyı bulsak bir yerlerden. kimseler görmedi, öpüştüğümüzü,yağmurlardan başka.. hım hım hımmm…..nefis.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s