>gece boğaz’da yüzmek, is ve bisküvi kokan şehir, hamam teyzeleri..

>

selamlar, döndüm ben. yığılan işlerden vakit bulur bulmaz yazacağım. everfever gibi teaser usulu yapayım ben de.. buyrun, gelecek yazılardan başlıklar:

-gayet sakin başlayan bir arkadaşı uğurlama partisi ne kadar çığrından çıkabilir? boğaz’ın sularında biten çılgın bir gecenin öyküsü.

-hüzünlü, tatlı ve bol kalorili bir yolculuk: eskişehir

-hamamdaki pamuk teyzeler, hamam keyfi sonrası içilen gazozun verdiği benzersiz serinlik..

-taşınmanın hassas bünyeler üzerindeki olumsuz etkisi, pre/post-taşınma sendromu ve mücadele yöntemleri.

böyle işte..

not1: eskişehir fotoğrafı ntvmsnbc.com’dan.

not2: wordpress olayını anlamadım hiç, herkes blogspot’a mı geçse acaba? gerci aynı şeyin burada da olmayacağının bir garantisi yok. öff..
Advertisements

9 thoughts on “>gece boğaz’da yüzmek, is ve bisküvi kokan şehir, hamam teyzeleri..

  1. >hoşgeldiniz neolitik hanımcığım. yaramış tatil besbelli, cıvıldıyor en karamsar görünen başlık bile:) hamam çıkışı gazoz olur da, çarşı da çiğbörek olmaz mı? fatih sultan mehmet ilkokulu’nu bilir misin? ya hava hastanesi, odun pazarı, vişnelik? porsuktan dombay yakalamışlığın var mıdır? eskişehir ha?:))))

  2. >ooo kimler gelmiş, kimler gelmiş:)9 heşgeldiniz neolitik hanımcım. hepsini yaz, çabuk yaz. sen yokken buralar biraz sevimsizleşti, wordpress yasaklandı filan, tuhaf oldu.eskişehir’e hacze gitmiştim. hem de bir kaç kere. sevimsiz anılar ama sevebileceğim bir yer eskişehir. bir de sonradan gerçekten hoşlanmadığım tuna kiremitçi’den önceden hoşlanıyordum ve bir kitabının ilk bölümü orada geçer. gerçekten fena değildi. gerçekten bak.halid hala gelmedi. bilmiyorum bana mail filan da yazmadı, umarım iyidir. ekmekçikızlar bir blog bululması gerçekleştirdiler teyzen teyfik için ama teyzen teyfik bulunamadı toplantıda:)aa biz işte tatilden döndük ve ben hala 3. günündeyim tatil yazısının. o kadar ayrıntılı tefrika ediyorum.böyle işte. seni çok özledim. sen bence önce şu taşınma işlerini anlat, diğerlerini sonra.sevgiler, öpücükler.

  3. >ekmekci kız, hoşbulduk. gizlen.net’i denedim ama cok yavas dedigin gibi.. konu başlıklarından taşınma ile ilgili olanı yazayım diyorum, peri’nin isteği üzerine, zaten en günceli de o şu ara.. ….elektra,eveet eskişehir :) saydıklarının hepsini bilirim. odunpazarındaki atatürk lisesi’nde okudum, hava hastanesi’ne götürürdü annem boğazım ağrıyınca, vişnelik’te amcamlar otururdu, bayramlarda giderdik. yalnız porsuk’ta dombay olayını duymadım hiç. porsuk’ta sandal kiralardı babam biz çocukken, maaile gezerdik. simdi de amsterdam’daki gibi gezi tekneleri turluyor, çok değişti eskişehir çook!….periii,evet geldim ben, wordpress olayına benim de çok canım sıkıldı. tuna kiremitçi hikayemiz de benziyor peri, inanır mısın ? :) o dediğin kitabı okumustum, fena degildi ama sonradan ben de hoşlanmamaya başladım kiremitçi’den. halid iyiymiş gibi geliyor bana, bizi okumaya devam ettiğine eminim. hem yaz da bitiyor, sonbaharda yazmaya başlar belki. ekmekcikızların bulusmasından izne çıkmadan haberim oldu. daha ayrıntılı okuyacağım elektranın sayfasında..ben de seni çok özledim, o güzel karadeniz yazılarını okuyorum vakit buldukça. ne iyi olmuş öyle notlar tutman, her seyahatte yapmalı.dediğin gibi önce taşınmayı anlatayım, hatta bugün yazayım işlerimi bitirip. öpücükler, sevgiler :)…gülçin,hoşbulduk, sadece başlıklar eğlenceli dermişim :) yazacağım en kısa sürede inşallah. sevgiler

  4. >neolitik hanım, dombay dediğim kurbağanın genç hali. porsuğa akan minik su kanallarında olur, çocuklar yakalar, anneler’ allahııım, siğil olacak elinizde ‘ diye çığlık atar. öyle işte:)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s