>şehre dönüşüm şenliklerle kutlandı :)

>

aslında calısmayı planlarken ofis olarak ani bir manevrayla 29 ekimi tatil edince, eski okul arkadaslarıyla bir bulusma gerceklestirdik eskişehir’de.. çoğunu nerdeyse on yıldır görmedigim üniversite arkadaslarımla pazar sabahı şehrin eski pastanelerinden birinde bulusarak hem hasret giderdik hem de bütün gün sürecek bir lezzet maratonuna çıktık. öğrenciyken gittiğimiz ve halen faaliyette olan hemen hemen her yere uğrandı. ayrıntıları daha uzun yazarım işlerim hafifleyince.
dün aksam da 29 ekim kutlamalarına denk gelen şehre girişim pek görkemli oldu :) daha bir sürü fotoğraf var ama onları da bir ara koyarım sayfaya.
özledim herkesi..

4 thoughts on “>şehre dönüşüm şenliklerle kutlandı :)

  1. >Hımm, biz televizyondan baktık onlara, tembellikten kalkıp görülebilecek yerlere gitmediğimizden.:(Bu sabah deniz yoluyla karşıya geçerken keşif yaptım, en iyi Eski Yarımada’dan görünmüş olmalı. Seneye oraya konuşlanmalı.

  2. >biz de başta görülmez burdan dedik ama salon penceresinden biraz sarkarak izleyebildik. çok güzeldi, bu kadar çeşitli olanına rastlamamıştım hiç, boğaz’daki düğünlerde atılan fişekler bu gösterinin yanında çatapat gibi kaldı, o derece. seneye kaçırmayın bence de…

  3. >E siz şimdi Pino’ya da gitmişsinizdir, Dilim, Sütiş illa ki Eylül, yıkıldı anılarımın yarısı da kaybolmuş oldu…E tabi bunlar benim lise yıllarımdan kalan yerler, sizin öğrencilik yıllarınızla örtüşüyor mu acaba?

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s