>bugün…

>

eriklere dalan liseli çocuklar,
etek giymiş çorapsız kızlar,
aynaya bakınca da neşeyle ıslık çalan birini
gördüm :)
Advertisements

8 thoughts on “>bugün…

  1. >ah neolitik hanım, gelip gidip senin şu kısa yazıyı okuyorum. bahar böyle mi güzel anlatılır!ne desem boş, aferin sana desem, tuhaf.umarım midene kramplar sokan şu sunumun iyi geçiyordur.sevgiler.

  2. >elektra,afiyet olsun :) ben de hergün yiyorum erik, kısa sürüyor malum, sararıp yumusamaya başlamadan ne kadar yersek kâr :)…arzu, aman efendim, sanat falan diyerek mahcup etmeyiniz. …pericigim,senden aferin’imi almışım, midemde kramplara neden olan toplantı gayet iyi geçmiş, üç gün de eskişehir’de dinlenip istanbul’a dönmüşüm, anliyacagin benden mutlusu yok bu ara :)…müzi,erikler ekşi ama biz de öylesini seviyoruz zaten :)…ekmekci kız,o eriklerin fotoğrafi, gecen yılki cumalıkızık gezisi sonrasi uğradığımız bursa’da yeşil cami yanındaki bir kafede çekildi. hala ağzımız sulanarak hatırlarız kendilerini, pek güzeldiler.

  3. >offf offf bahar ayinda iste sirf bu tip resimler gormemek icin gezmiyordum bloglari ama yine dayanamadim.. Amerika’da en degisik meyveler varken, yesil erik yok? Neden? Neden??

  4. >hoşgeldiniz ny muhtarı,yesil erikle tanıştırdığımız pek çok amerikalı oldu bizim ofiste. çok beğendiler ve neden bizde yok diye hayıflandılar epeyce. gecen eksi sozlukte gördüm, artık new york’ta da bulunabildiğini yazmıştı biri. bir araştırın derim.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s