>şu bu..

>

hüzün, içeride bir gölün kımıltısızlığıyla durup duruyor, büyüklüğü ve derinligi de pek azalmiyor sanki, fekat dışarıda acayip bir şenlik havası.. milli maçı izleyip kalabalıkla coşmalar, haftasonu müzik festivalinde çimenlerin üzerinde chantel, gogol bordello artık deli bozuk ne kadar grup varsa dinleyip, dans etmeler.. criminal minds bitince grey’s anatomy’nin ilk sezonuna takılmalar [sırada dr house var].. üzerine bir iştah açılması, gelsin tavuk kanatlar, gitsin dürümler.

şimdi bunları okuyunca “bu mudur, iki hafta mi yani ayrılık acısının ömrü, yazıklar olsun” diye düşünmek mümkün, lakin diyil öyle.. içeri bakmayayım diye bu coşmalar, danslar, müzikler.. kimindi bilemedim, bir laf vardı hani, kuyuya çok bakarsan bir süre sonra kuyu da sana bakar diye. içeri bakmamak için başka herşeye bakan biri olarak yaşıyorum bir süredir. ha bi de yasmin levy dinliyorum. (halid’in sayfasında bir şarkısı vardı sanki bi zamanlar?) biri benim yerime agliyor işte diyorum dinlerken, yanık yanık anlatıyor, daha ne olsun. 14 temmuz’da geliyormus istanbul’a, gitmek lazım.

*konuyla ilgisi olmayan resim allposters.com’dan. granada sokakları.

Advertisements

5 thoughts on “>şu bu..

  1. >O sokakta yürümek de iyi gelirdi valla… Çok yi ediyorsunuz Neolitik Hanım. Bakmayın tabii ki kuyuya, ne gerek var gökyüzüne bakmak dururken.

  2. >metin bey,bakmamaya calısıyorum, her zaman olmuyor tabii. son birkac gundur oldugu gibi. neyse…..funda,perdeler yarı aralık bu ara. …ekmekci kız,ev arkadasımla gelmeye niyetleniyoruz, bakalım. bilet almadık henuz. …tt,son anda bir üşengeçlik gelmezse uzerime, giderim diyorum.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s