>merkür müsün nesin, git başımızdan!

>çok öfkeliyim, sabah sabah sinirden oturdum ağladım, ofiste o kadar yanlış kararlar alınıyor ki! bir an önce yapılması gereken işler erteleniyor erteleniyor, “daha iyisini buluruz belki” diye ama vasatı bile yapılamıyor bu arada! mükemmeli bulma hastalığından muzdaribiz ve kesinlikle birinin gelip bizi kurtarması gerekiyor! ha bi de en gereksiz, lüks şeyler de hemencecik hallediliyor, ayrıntı yazamıyorum şimdi ama gercekten şaka gibi!

bi de merkür geri gidiyormuş, oh, şahtık şahbaz olduk!

Advertisements

4 thoughts on “>merkür müsün nesin, git başımızdan!

  1. >aha, al benden de o kadar. bugün işyerime girişten çıkana kadar beynim, midem şakaklarımda attı koca gün sinirden. hala da daha gerginim. kışt be merkür, kıştttt:(

  2. >nalan,valla çarpmış çoktan, hala yanlış kararlarını savunuyorlar abuk subuk. neyse öfkem geçti biraz. ne zamana kadar geri gidecekmiş merkür, ona bi bakıcaktım, bak, unutmayayım :)..elektra,valla var bi şey, o gün bir sürü insandan benzer şeyler duydum, bi iletişimsizlikler, bi yanlış anlamalar, öfkeler vs. merkür geri gitmesin kampanyası başlatıyor, burdan ilgili mercilere sesleniyorum, durdurun şunu! :)…ekmekçi kız,kastı ki ne kastı, sizin evde ortalık yatışmış sanırım? o şirin yumurta yazısından öyle anlıyorum? :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s