son dakika haberi! kedilere yuva bulundu!

acilen yazmam gerekti. kediler yuva bulmuş, bu sabah haberim oldu. çok teşekkür ederim, peri, atze ve justine.

Advertisements

7 thoughts on “son dakika haberi! kedilere yuva bulundu!

 1. buruk sevinç oldu benimkisi periciğim, kedilere yuva bulunduğundan haberim olsaydı, kedili haberi kaldırır, atze’yi de umutlandırmamış olurdum. işte, herşeyi kontrol edemiyor insan.. sapanca’dan geldim dün gece, çok güzel fotoğraflar çektim, ofisteki bilgisayar, hafıza kartını okumadı iyi mi? umarım evdeki bilgisayara aktarabilirim. zaten ofisteyim, içim sıkılıyordu, bu kedi ve fotoğraf işi iyice canımı sıktı. öyle işte. hakkaten karanlık taraf oldu burası bugün…

 2. yok bitanem, ya. mesele kedilerdi, çözüldü işte. yaşasın, yani. sıma canını. sokaktaki bütün kediler atze’nin. yürürken okşamadığı tek kedi, tek köpek kalmıyor.

  çok merak ettim fotoğrafları. evde aktarırsın, merak etme, canını sıkma bakiim! ofisten çıkınca kendine güzel bir dondurma al eve dönerken, neşelendirir seni. akşama da bakla filan yaparsın belki, şöyle güzelce yoğurtlu filan. sıkıntı sende çok uzun durmaz, neo. en çok da bu huyunu seviyorum.

  öpüyor, kucaklıyorum seni.

 3. Neo, sıkma canını, hatta saçmalama;p
  Çok sevindim ben, umarım yeni yuvalarında mutlu olur bizim şapşikler. Bak, insanoğlu böyledir işte, “kendinin” yapar hemen, her şeyi;p

  Fotoğrafları merakla bekliyorum, bugün ailecek sahilde yürüyeceğiz, belki biz de çekeriz bir iki poz(!) ;)

  Çok sarıldım, sana Peri’ye ve elbette kedisever Atze’ye;)

 4. periciğim,

  bugünkü burcumda da yazıyordu, endişeli ve kuruntulu olabilirsiniz dikkat diye, tam da öyle oldum. bi sıkıntı, bi mutsuzluk.. gerçi sabahtan daha iyiyim şimdi, yemek yedim, ofiste toplantı yapan yabancı grupla yemeğe gittik, mercimeğin ingilizcesi neydi, pide nasıl bi şey anlatırken sıkıntım dağıldı gitti. dediğin gibi çok durmuyor bende :)

  ben de öpüyorum, kucaklıyorum.

  ***

  justineciğim,

  evet doğru dedin saçmalıyorum, kediler yuva bulmuş işte, sevinsene adam gibi! ama nabayim böyleyim, atze’nin o güzel mailleri nedeniyle de fena oldum, verdiğim sözü tutamadım, umutlandırdım onu…

  fotoğrafları evden yükliycem inşallah, göl kıyısında böyle national geographic pozları mı ararsın, ingiliz kırları tadında manzaralar mı, pek güzel hepsi :)

  ben de sarıldım, öptüm.

 5. Aaa, Neo, ben ikna edebileceğimi gördüm ya babamı, inan bana öyle güzel umut ışığı yaktın içimde, coşmalısın, ben çok teşekkür borçluyum çünkü sana. Yani tamam olmadı, ne var yani, kedi mi yok. sen buldun yine gönlümü almak için bir tane, bizimkiler işi yokuşa sürdü. Bak bize, üç şapşi sayesinde birbirimize ses verdik. Karanlık taraf neresiymiş. Seni şöyle toprak saksı içinde güneşe koymak lazım. Hı? Evet, evet, çok mantıklı konuşuyorum. :))

 6. evet atze, beni güneşe koyun, kendime geleyim biraz, içim karardı. halbusi dün ne güzel geçtiydi.. neyse uzatmayayım artık.

  fotoğrafları yükleyebildim, ona sevindim. birazdan birkaç satırla girerim bloga. orda da bir tekir buldu beni iyi mi? sokaktan bahçeye girdi, şezlongun yanına kıvrıldı, köpek felan var demeden. pek güzeldi, sıska ama bol tüylü..

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s